| ReddY25 a întrebat:

Mi-a apărut de curând pe Instagram la secțiunea de mesaje cum că am încălcat regulile comunității și nu pot trimite mesaje timp de 3 zile.Cum pot rezolva?

7 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Astepti sa treaca cele 3 zile.

| TheGentleman a răspuns:

E cam dificil să încalci regulile pe insta. Ai pus poze provocatoare sau ai înjurat pe cineva?

| ReddY25 explică (pentru TheGentleman):

Cred ca de la gifuri

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nu ai cum să rezolvi, trebuie să aștepți cele 3 zile.

| vlllaaddd a răspuns:

Trebuie sa astepti 3 zile sa dai din nou mesaje sau sa trimiti mesaj Instagramului si sa le explici problema

| ReddY25 explică (pentru vlllaaddd):

Le-am trimis de ceva timp un raport

| Adesim a răspuns:

Așa am pățit și eu doar că nu cu instagramul ci cu Youtube-ul. Eu nu postam nimic pe Youtube ci foloseam contul pentru a mă abona sau pentru a salva melodii. La un moment dat am fost deconectată de pe toate dispozitivele. M-am uitat în emailuri și am primit avertizare de la Youtube că conținutul meu este neadegvat, repet eu nu am postat niciodata nimic. Am primis un email celor de la Youtube că mi-a fost spart contul dar nu s-a rezolvat nimic iar acum am ramas fară cont.