| CorNNeL a întrebat:

Sal TPU, de curand mi s-a spart un cont de facebook si mi la blocat(Cred), pe adresa de mail pe care am pus contul de fb nu-i mai stiu parola, intrebarea mea cum sa fac sa imi recuperez parola si sa-l activez din nou, exista vreo cale ceva? funda va rog

4 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Contul de facebook E IMPOSIBIL de spart, ti s-a furat parola doar, da exista o cale de ati recupera parola de la meil stiind raspunsul la acele 2 intrebari care ai raspuns cand ai facut meilul sau daca nu ai reinstalat windows de ultima data cand ai intrat pe meil parola se poate recupera din PC

| andypapy a răspuns:

Sall cornnel cand ti-ai facut contul tiai pus un numar de telefon daca mai ai acel numar poti sa trimiti parola pe telefon nu pe mail

| CorNNeL explică (pentru andypapy):

Pai cum

| andypapy a răspuns (pentru CorNNeL):

Faci in felul urmato intri pe pagina de facebook si dai NU MA POT CONECTA pasul urmator CONTUL MEU A FOST SPART dup care ai dou varante prin mail u propriul cont Yahoo dar u nu alegi nici unul sub aceste daoua variante ai NU MAI AI ACCES LA ACESTEA dai clik pe el si acolo poti sa ati introduci numaul tau de telefon daca ti l-ai pus cand ti-ai facut cotul pe facebook.SUCCES