| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un card micro SD si un cititor de card.Cum pot sa pun pe card muzica, poze din pc? La achizitionarea cititorului de card nu am primit nimic altceva.Ma poate jauta cineva?

2 răspunsuri:
| Psihologul a răspuns:

Trebuie sa ai un adaptor de card.Cand ai cumparat cardul Micro SD-ul nu ti-a dat un adaptor? Un card putin mai mare, scrie Adapter pe el. Pui cardul mic in adaptor si il bagi in cititor.Conectezi cititorul la cablul de date si bagi in pc. o sa iti apara Autorun'ul.

| llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll a răspuns:

Cititorul ala de card si eu am de aia il bagi in usb si bagi muzica pe el