| MarianDeluise a întrebat:

Mi-am cumparat un cooler pentru procesor, dar nu mi-au dat pasta termoconductoare. laughing Astea noi au ele pasta suprapusa sau ma duc sa iau un tub din ala.?

Răspuns Câştigător
| User2 a răspuns:

Salut! De obicei pasta termoconductoare veche ori nu este de ajuns, ori este uscata asa ca te sfatuiesc sa iti cumperi o seringa sau daca nu ai bani un plic de 1 leu si il pui pe tot.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Stergi pasta veche cu un servetel si alchool de 96-98 grade. si pui pasta noua insa nu pune in cantitate mare.

| MarianDeluise explică:

@Edit : daca pe procesor este pasta, si montez cooleru asta nou are ceva?