| 23423423 a întrebat:

Mi-am cumparat un router wireless iar la instalare imi spune ca exista deja o parola..si nu stiu care e pentru ca eu nu am pus nici o parola! HELP!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da-i reset si apoi poti sa-l configurezi. Numai bine!

| DeyCj a răspuns:

Ai două variante.Ori îl resetezi ori cauți parola în user guide sau undeva în ambalaj, ar trebui să ai undeva noptată parola implicita a rooter-ului.Succes

| PinkPanther a răspuns:

Are o parola predefinita, cum are si cartela sim- de la telefon cand e noua. Cauta in manualul de intructiuni si trebuie sa fie pe acolo pe undeva si parola

| andreim98 a răspuns:

Pai de obicei este pe spate acolo la cabluri o hartie pe care scrie de obicei parola. FUNDA!