| master77 a întrebat:

Help, am net de la UPC cu router wireless si nu mai stiu username si parola de la router, mai are cineva la fel? Daca da vreau sa mi le spuneti si mie. Mersi.

Răspuns Câştigător
| psihopatik a răspuns:

Reseteaza router-ul, are un buton pe care tb sa tii apasat un pic cu un ac si apoi incearca cu user si parola admin. Daca nu cauta modelul routerului pe internet si vezi care sunt datele initiale de logare

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

Open Network and Sharing Center --> Manage Wireless Networks --> click dreapta pe cel activ --> Properties --> Security, asta ca sa vezi parola, dar daca te referi la cele care ti se cer cand vrei sa schimbi ceva setari la router, incearca "admin", la ambele, daca nu merge, scrie in manual.