| cepuscamea a întrebat:

Mi-am cumpărat un smart bracelet M5 și de când l-am scos din cutie nu funcționează. Avea o hârtie pe care scria sa-l las la încărcat 2 ore, după sa aștept încă 10 ore și sa o pun iar la încărcat, în acel moment va porni. Am făcut asta, dar tot nu funcționează (nu se deschide ecranul) Știe cineva ce as putea face?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca l-ai cumparat de pe net ai doua solutii: sa-l returnezi (in 14 zile) sau sa-l trimiti in reparatie. Uita-te pe garantia lui! Daca l-ai luat din magazin fizic n-ai decat solutia service-ului in garantie. Daca nu ai garantie la el, contra cost.

| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu, iti trebuie o aplicatie ca sa te conectezi cu telefonul. Chestia cu 2 ore si apoi 10 ore este o prostie. Au putin curent din fabrica, pentru proba. Nu o ai din magazin.

| cepuscamea explică (pentru darrio2007):

Pai m-aș conecta, dar nu se deschide nici măcar ecranul

| darrio2007 a răspuns (pentru cepuscamea):

Mergi inapoi cu ea la magazinul de unde ai cumparat-o. Si cu bonul fiscal.