| lilutza2012 a întrebat:

Mi-am facut alt cont pe facebook si nu ma lasa sa schimb email-ul.cum il schimb?
P.S. spune ceva de genu:
Please check your email at...
iar email-ul de acolo e gresit!
funda la cel mai rapid si corect raspuns

3 răspunsuri:
| Kövér_Paul_1979 a răspuns:

Trebuie sa confirmi pe vechiul email schimbarea email-ului, probabil printr-un link.Prin aceasta se previne furtul de cont, fiindca in acest fel doar titularul de drept poate schimba datele de autentificare. Pina nu confirmi de pe vechiul email nu se schimba

| DuuDu_DuDu_1998 a răspuns:

Trebuie sa iti activezi contul pe care ai facut id... Funda plz

| lilutza2012 explică (pentru DuuDu_DuDu_1998):

Pai e activat, dar nu stiu sa schimb ca nu ma lasa