| anonima10 a întrebat:

Mi-am incarcat cartela vodafone cu 4 euro si vroiam sa imi activez de pe net optiunea cu 1000 de minute cu 5 euro(4 euro in prima luna) si nu pot ca imi trebuie 5 euro daca nu am activat cartela pana la 7 iunie.Deci trebuie sa mai fac rost de un euro nu? Altceva nu pot sa fac?

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Da maine telefon la ei si vorbeste cu un operator despre oferta.Si intreaba si la ce numar o activezi.Cred ca la *147#, dar nu sunt sigura. S-ar putea sa trebuiasca sa alegi un prieten care are are cartela reincarcabila. Mie asa mi-a zis. Vorbeste cu un operator.Succes si convorbiri placute!