| Bishop a întrebat:

Mi-am instalat adbock ca sa scap de reclamele de pe diverse site-uri, dar pe langa reclamele disparute mi-au disparut si avatarele de aici si unele butoane gen raspunde, voteaza etc. Cum le recapat?hee hee big grin

1 răspuns:
| Catalion a răspuns:

Nu mai am FireFox asa ca nu mai stiu exact care sunt setarile. Du-te la tools, pe urma la preferinte sau obtions si dupa asta cauta setarile java script. Vezi ca e acolo la java o optiune in care adaugi anumite site-uri ca sa nu mai vezi pozele pe care le contin acele site-uri. Cauta bine ca sigur o sa gasesti si dupa ce ai gasit, sterge tot din casuta aceea.