| Arekusu_6909 a întrebat:

Mi-am instalat Audio Driver-ul, dar boxele mele tot nu merg. Ce pot sa fac? (. ___.)

5 răspunsuri:
| IAmAnonim a răspuns:

Poate nu ai bagat cablul in mufa potrivita cea potrivita este cea de culoare verde.

| Arekusu_6909 explică (pentru IAmAnonim):

Cablul este conectat... m-am asigurat

| IAmAnonim a răspuns:

Sati spun cum sa le testezi daca sunt arse s-au nu :ii ceri prietenei tale boxele ei si le bagi la tine daca merg inseamna ca boxele tale sunt arse daca nu merg inseamna ca ai ceva defect la placa audio si daca o ai onboard(incorporata) e cam nasol trebuie sa schimbi placa de baza sau nu ai luat driverul corect.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le-ai conectat corect sau sunt defecte!

| Arekusu_6909 explică (pentru anonim_4396):

Sunt concectate si nu sunt defecte, le-am testat (.___.)