| Burcă_Laura_1995 a întrebat:

Mi-am instalat Windowsul, apoi placa de baza care include si Internetul, dar Internetul nu-mi functioneaza. Jos in colt imi apare acel X rosu, adica nu functioneaza. Ce alte optiuni as mai avea, sau ce ar trebui sa instalez? Tin sa mentionez ca am internet de la Romtelecom prin cablu, dar nu am acel Cd de instalare. Va rog sa ma ajutati! Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Poti sa descarci driver-ul necesar de pe internet!
Bafta!

| jeek0 a răspuns:

Poate sa iti faci setarile pentru internet? cel putin la rds trebuie facute. nu ai un user si o parola?