| Randomguy96 a întrebat:

Mi am luat acum ceva timp un pc de gaming de pe altex, acesta are și leduri, am încercat sa folosesc signal rgb însă trebuie să selectez ce tip de fan-uri am, și nu îmi pot da seama cum aflu de care sunt, aici este link-ul pc-ului :https://altex.ro/......VISION84W/
imi poate spune cineva numele fan-urilor?

2 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Ti le detecteaza automat adica in cazul meu asa a fost dai la Devices si ai acolo tot ce iti trebuie, daca nu iti apare nimic inseamna ca nu poti schimba culoarea la ele.

| Randomguy96 explică (pentru DonMoldo):

îmi apare tastatura mouse-ul rtx-ul și placa de baza, la placa de baza ma pune sa setez ce tip de ventilatoare am