| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Mi-am luat de cateva luni un laptop si am incercat sa ma uit la un DVD, se deschidea si arata intro-ul, dar dupa aceea se oprea si zicea ceva cu Copy protect fail. Am bagat DVD-ul in alt laptop ( unul mai vechi cu windows 7, cel nou are 8 ) si pe acela mergea perfect. Ce sa fie in neregula? Conteaza ca se deschide in Media Player Classic? Pe cel vechi se deschide in Windows Media Player.
Funda happy

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Leptopul nou nu iti citeste filme pirat, te-a avertizat ca detecteaza eroare in dvd.