| AnnaPunct a întrebat:

Sunt pe abonament la Orange si cand sun la 415 (cronos) sa vad cate minute mai am, nu primesc nici un mesaj inapoi.straight face Incerc asta de vreo 2 zile si n-am primit nici un mesaj.straight face

P.S:Am abonamentul de vreun an si ceva, nu e nou.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti consulta situatia numarului tau si daca formezi *115#. Daca nici asa nu functioneaza, te rugam sa ne trimiti intr-un mesaj privat numarul tau de telefon. Vrem sa verificam si noi situatia.
O zi buna,
Orange Helpers

| AnnaPunct explică (pentru OrangeHelper):

Multumesc foarte mult, am rezolvat. ^^

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna la *115#

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la ei si-ti vor putea da o resetare de date. Aceeasi problema o am si eu, dar pe cartela. Primesc doar 1 mesaj din 4 cate trebuia sa primesc normal.

E gratuit sa suni la ei si o poti face la orice ora.

Sper ca te-am putut ajuta!