| claudyiu72 a întrebat:

Mi-am luat o tableta Tableta Cosmo, 1. 2 GHz, TFT Capacitive Multitouch Screen 10. 1", Android 2. 3, 4 GB, Wi-Fi, problema e urmatoarea:conectez tableta la reteaua mea de wireless din casa o gaseste foarte usor dar internetul nu-mi merge, tin sa precizez ca mai am un laptop si cand in deschid merge foarte bine cu wireless, care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| AlexMoss a răspuns:

Pai probabil ai o parola si wifi nu o detecteaza sau ceva sau daca ai router poti sa te duci la pagina officiala unde ai instalat routerul si schimbi parola si daca nai una pune si iti recomand sa pui o parola ca iti poate lua orcine internet pe gratis sper ca te-am ajutat

| claudyiu72 explică (pentru AlexMoss):

Nu am nici o parola nimic, pentru laptop merge si nu-mi cere nici o parola si cu tableta e la fel, imi gaseste reteaua de wireless dar cand dau sa incarc o pagina imi spune ca nu este internet