| Leonis2014 a întrebat:

Mi'am refacut windows'ul acum o saptama (windows 7 ultimate) si mi-a aparut sa ii fac windows update! Iam facut update'ul si cu cateva minute mai incolo mia mai aparut sa mai fac vreo 7 update'uri importante. Problema este ca acum imi zice incontinuu sa ii dau restart ca sa se instaleze programele alea! Vreau sa stiu cum sa repar aceasta problema, cum sa dezinstalez update'urile alea sau orice altceva ca i-am dat de 50 de ori restart si l-am lasat dar tot imi zice sa il inchid! Dau Funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca windows-ul este pirat atunci nu trebui sa faci update-uri. In momentul in care se conecteaza la serverele Microsoft ei vad ca ai furat si exista posibilitatea sa-l cunosti pe Gigi Becali, in puscarie. La cat mai multe update-uri!

| 2Low a răspuns:

Actualizeaza la zi toate driverele + un update manual facut de tine.
Poti folosii Driver Genius.

| Leonis2014 explică (pentru 2Low):

Si cu ce o sa ma ajute sa rezolv problema cu update'urile stricate?

| 2Low a răspuns (pentru Leonis2014):

Poate ai instalat un Windows non-legitim.Adica piratat.Si din cauza asta se poate sa ti apara aceasta eroare.

| ManoleAlin1990 a răspuns:

Opreste update-urile