| babygirlmeli a întrebat:

Mi-am reinstalat PhotoScape-ul, deoarece mi-am reinstalat windowsul, si am observat ca am foarte putine fonturi cand vreau sa scriu pe o poza. Ce as putea face sa imi apara mai multe? funditahappy

Răspuns Câştigător
| bingbang_2869 a răspuns:

Cauti fonturi pe www.dafont.com, le descarci pe cele care iti plac apoi intri in partitia C:/ --> Windows --> Fonts si pui acolo doar fisierele care au extensia. rtf,. otf sau. ttf, apoi redeschizi Photoscape si le vei gasi acolo. Sper ca am fost de ajutor

1 răspuns:
| MariuZ a răspuns:

Fonturile trebuie sa le instalezi. Nu iti poate face nimeni sa-ti apara mai multe din senin. Trebuie sa le instalezi si apar singure.