| BlackRoseMary a întrebat:

Mi-am reinstalat widowsul( acum am windows 7) si boxele nu mai fuctioneaza. Trebuie sa le instalez eu din control panel? Cine imi poate explica pas cu pas?

5 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverul de sunet pentru a-ti merge boxele. alege din lista asta cel care ti se potriveste:) http://www.realtek.com.tw/......sView.aspx

| BlackRoseMary explică (pentru Niiiicu):

Am instalat ceva compatibil cu windows 7 dar tot nu mergesad...m-ai putea ajuta tu prin team viewer? happy raman datoare

| Niiiicu a răspuns (pentru BlackRoseMary):

Da,da-mi msj cu user si parola

| BlackRoseMary explică (pentru Niiiicu):

Ai primit?

| EMANUEL10 a răspuns:

Daca ai CD-ul oficial al placii de baza foloseste-l, daca nu e simplu : Intri in start, toate programele si dupa dai Windows update, dai cautare update-uri, astepti putin si dai instalare actualizari, astepti sa se instaleze si dupa sunt sigur ca o sa-ti functioneze boxele happy