| Larisa498 a întrebat:

Mi.am resetat laptopul,am reinstalat aplicatiile si mergea perfect... a doua zi nu mai mergea nici tauchpadul nici mouseul extern...ce sa fac, am windows 10 si e un laptop Asus

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Reinstaleaza driverele! Floseste unul din programele de aici: http://adrianbolocan.ro/programe-care-iti-gasesc-automat-toate-driverele/

| Larisa498 explică (pentru Salontanul):

L.am dus la reparat și trebuie să mă sune pentru a imi spune ce are ....multumesc oricum

Bula
| Bula a răspuns:

1. Verifica setarile din BIOS pentru USB si touchpad, daca sunt, sa fie activate (nu "Auto").
2. Incearca sa folosesti DVD-ul sau stick-ul de instalare, pentru recuperare la penultima faza de salvare.

| xSega a răspuns:

Stinge-l, scoatei bateria si din priza, apoi tine apăsat pe butonul de power 30 de secunde după care porneste-l si ar trebui sa meargă