| Raul_Gergely_1998 a întrebat:

Mi am resetat telefonul, pot să mi recuperez pozele? cu o aplicație sau na

Răspuns Câştigător
| mayaxhh a răspuns:

Nu ai cum. Ar fi o solutie dar nu cred ca poti face asta.
Daca inainte sa iti resetezi telefonul aveai aplicatia aia cu fotografii pe gmail sunt acolo pozele

| Raul_Gergely_1998 explică (pentru mayaxhh):

Am avut majoritatea acolo pentru că știam că le am acolo dar că am fost in excursie și acolo mi am făcut niște poze super faine dar din grs mi am resetat telefonul și pozele din ziua aceea le am pierdut

| mayaxhh a răspuns (pentru Raul_Gergely_1998):

Cum a zis si baiatul de mai sus, intra pe google, scrie google fotografii te conectezi cu contul de email si vezi daca s.au salvat acolo..altfel..le ai pierdut

5 răspunsuri:
| udrescuf a răspuns:

Nu mai ai cum pentru ca pozele tale au fost seterse.

Răspuns utilizator avertizat
| Dozyn a răspuns:

Conecteaza-te cu contul gmail si intra in aplicatia Fotografii, poate ai noroc si sunt salvate acolo.