| BobiTheBoi a întrebat:

Mi-am resetat telefonul un S3 mini, si dupa ce am terminat imi era pornit si wi-fi-ul si internetul de pe cartela, pentru ca am. Cand am vrut sa-l opresc mi-a spus ca acum nu o sa mai am internet, si chiar daca ma conectez la router si imi apare ca m-am conectat tot nu am decat de pe cartela. ce setari sa-i fac sa pot sa folosesc wi-fi-ul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, incerarca sa-i dai reset din fabrica, daca nu merge du-l la un specialist in domeniu!