| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am schimbat monitorul si acum toate imaginile pe care le deschid cu windows photo viewer sunt foarte intunecate, ce pot sa-i fac?
https://s21.postimg.org/8rv88mj4n/Screenshot_341.png

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Apesi tasta windows si scrii "calibrate display color".
Deschizi fereastra respectiva si in josul acelei ferestre apesi butonul "next" de cate ori este nevoie si configurezi luminozitatea.

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Trebuie sa intri in setarile monitorului si sa-i dai luminozitatea mai mare. Monitorul trebuie sa aiba niste butoane pe el.

| anonim_4396 explică (pentru anonimg):

Problema o am doar in programul ala, iar celalalt program pentru deschiderea pozelor nu-mi place pentru ca are fundalul negru. Daca umblu la setarile monitorului se strica calitatea peste tot.

| anonim_4396 explică (pentru anonimg):

Am mai intrat o data acolo, acum nu stiu pe ce draci am apasat de si-a revenit. Multam' fain. laughing

| anonimg a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere. whew!

| anonimg a răspuns (pentru anonimg):

Si eu iti multumesc. thumbs up

| anonimg a răspuns (pentru anonim_4396):

Apesi tasta windows si scrii "calibrate display color".
Deschizi fereastra respectiva si in josul acelei ferestre apesi butonul "next" de cate ori este nevoie si configurezi luminozitatea.

| PersonajFictiv a răspuns:

Cartofi prajiti.

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Stresule phbbbbt