| Shelby002017 a întrebat:

Mi-am sters tastatura cu spirt si am pus direct. Nu mai porneste. Am incercat sa pornesc de la buton si luminita in care arata becul se stinge dupa doua secunde. Mi-e frica sa nu se strice.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Wtf? I-ai făcut "duș" tastaturii? Îți zic sincer că e foarte probabil să se fi stricat! Dacă e una "normală", o poți înlocui și cu una la 20 de lei, sau dacă este cea de la laptop... Baftă Charlie happy!

| Madaq a răspuns:

Daca ai pus direct spirt pe ea nu o sa iti mai porneasca, s-a ars.