| JusTPauL a întrebat:

Mi-i s-a umplut mozilla de reclame, acum 2 zile nu le aveam.
Cand dau click pe ceva imi mai deschide si altceva, uneori nici nu dau click pe nimic si mi-i se mai deschide o fereastra.
Nu am instalat nimic, de la ce este?

8 răspunsuri:
| JusTPauL explică:

Http://postimg.org/image/inuh90nc9/
Mie imi apar reclama ca in imaginea de mai sus, mi-i se fac cuvintele verzi si pot da click pe ele si ma trimite pe tot felul de pagini
Am incercat si cu adblock dar degeaba si ala, tot mi-i se deschid cate 2, 3 pagini pe site-uri care chiar nu au avut pop-uri niciodata, habar nu am de unde vin acele pagini.

| AnimatedSignature a răspuns:

Ia-ti adblock

| IonutGaby a răspuns:

Schimab browserul daca vrei, foloseste chrom sau opera, acele reclame sunt de la producatorii programului.

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Este de le ei.Si mie mi se intempla(tot pe Mozilla). In cazul asta nu prea ai ce sa faci. Daca te deranjeaza foarte tare nu mai intra pe Mozilla. Intra si tu pe Opera. Dupa parerea mea este mai buna. Tu alegi :-)

| OnciuAdrian a răspuns:

Poftim: http://www.ghimpele.ro/......rial-foto/ Acest site iti zice cum sa faci pas, cu pas fiecare lucru. Fa ce-ti zice acolo si nu o sa mai ai reclame... Bafta! :)

| VladimirAN a răspuns:

Adblock... si mai bine instaleaza chrome odata cu el si ai scapat de probleme happy

| Jarcalete_Marius-Gabriel_1997 a răspuns:

Eu am Google Chrome si tot imi intra si mie reclame, iar daca dau click uneori pe ceva imi mai adauga pagini.
Nici eu nu stiu ce sa ii mai fac!

| JusTPauL explică (pentru Jarcalete_Marius-Gabriel_1997):

Incearca adblock plus, poate te ajuta.