| daryus2221 a întrebat:

ma jucam pe calculator pe GTA san andreas si l-am pus pe bara sau am iesit din el (nu mai tin minte) si s-a blocat totul nu mai arata iconitele nu mai arata nici bara de jos doar imaginea nici refresh nu mai puteam sa dau... am dat un restart la pc si cand am intrat era tot ecranul negru nici iconitele nu le arata nici bara de jos sad pot intra pe net sau jocuri doar cu CTRL+ALT+DELETE

Plss ajutati-ma cat mai repede.

Funda+Vot. happy

Răspuns Câştigător
| NotANovice a răspuns:

CTRL + ALT + DELETE -> TASK MANAGER -> File -> Run -> scrii "explorer" sau "explorer.exe"
Daca nu merge ai o problema cu sistemul de operare. Daca merge oricum ar fi bine sa il....reinstalezi.

| daryus2221 explică (pentru NotANovice):

Ms mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mersi mult mult mult happy happy

6 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Trebuie sa intrii in save mode si sa stergi ultimele lucruri instalate

| daryus2221 explică (pentru Instinkt):

Si cum intru in save mode?

| SorinELoo7 a răspuns:

Restaureaza-ti sistemul si isi va reveni. Am patit si eu ceva de genul si la mine a mers.

| daryus2221 explică:

Am uitat sa spun am Windows 7.

| ionutztpu123 a răspuns:

Ma daca te pricepi incearca sa instalezi windows -ul daca nu roaga pe cineva sa ti-l instaleze sau du-l la un service