| LaYeR a întrebat:

Mi se blocheaza download-urile la 99%, abia am reinstalat windows XP, nu am antivirus, am internet de la un provider local. Am incercat cu IE, Opera, problema este ca mi se blocheaza doar aplicatiile, fisiere rar si exe pod descarca, dar nu pot instala Flash, Google Chrome, Yahoo etc. pana acum nu am avut probleme, am dezactivat si firewall-ul si de geaba.

1 răspuns:
| Teoo_Teodor_1996 a răspuns:

Acceasi problema am si eu, si nu stiu cum sa o rezolv numai al executabile sau la antivirusi si azi am facut windowsul si tot asa.