| LoveIsLove4Ever a întrebat:

dau funda. pc-ul meu nu descarca nimic de pe net, totul se blocheaza la 99%, nici firefox nu se poate instala si se blocheaza la download, IE la fel la 99%. nu intru pe siteuri XXX, nu am antivirus. intreaga securitate a pc-ului este dezactivata ( firewall, defender etc. ) am Windows XP SP3. ati avut aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Ady_Adi_1986 a răspuns:

Ai un virus, asa facea si al meu chiar dupa ce instalasem windowsul, trebuie sa intri la internet explorer si sa stergi istoricul si datele de cautare

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea sa fie de la conexiunea internetului, depinde de ce viteza ai!
Oricum eu ati recomand totusi sa ati instalezi un antivirus. Si sa fie tot timpul pe ON, ca nu e neaparat sa intri pe sit-uri XXX ca sa i-ei un virus!
Inainte de toate incearca un restart si vezi sa nu ai multe la download cand descarci, sau taburi sa nu ai multe iarasi!
Sper sa rezolvi cumva o zi faina!

| Miree a răspuns:

De vină poate fi conexiunea internetului, viruşii dar şi spaţiul de memerie ( de stocare ).