| BruneTTe a întrebat:

Mi se intampla de multe ori, cand intru pe mess sa nu-mi arate toata arhiva. De exemplu daca cu o persoana vorbesc in fiecare zi, eu vad numai ce am vorbit pana acum cateva luni. Dar a doua zi de cele mai multe ori isi revine. Stie careva de ce se intampla asta? :-s

1 răspuns:
| bboy a răspuns:

Nu prea stiu ce sa spun dar incearca sa dezinstalezi messul si sa il instalezi iar sau descarci alta versiune. sper sa iti mearga! bafta.