| Claudia_3811 a întrebat:

Mi se intampla sa intru pe o pagina de pe net si sa imi apara ca a detectat un virus! ce bifez? move to quarantine? deny acces, delete, repair? ajutati-ma va rog

4 răspunsuri:
| astertix09 a răspuns:

Cea mai buna actiune daca se refera strict la pagina respectiva este sa ii dai deny acces, si sa incerci sa gasesti o alta cu continut similar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deny acces si dai delete doar daca a reusit sa intre in calculatorul tau si daca nu reuseste sa-l stearga alegi sa-l pui in quarantine.

| livio70 a răspuns:

Muta in carantina, sa nu ai surpriza ca odata sters sa stergi si un fisier

| denizuk28 a răspuns:

Deny acces sau repair. Dar cel mai bine deny acces.