| Иαяʋтσ a întrebat:

Mi se misca greu pc-u, merge sacadat la jocuri, inainte a mers ff bine dar acum nu mai merge asa bine. Ce ar trebui. sa fac?

5 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Vezi daca nu cumva o componenta Hardware s-a ars. Daca se misca greu chiar si atunci cand nu te joci, incearca o formatare totala si o reinstalare de OS. Incearca de asemenea sa cureti praful din unitate.

| M1hai a răspuns:

Schimba pasta termica, curatal de praf;
reinstaleaza windowsul

| hkr a răspuns:

Inseamna ca ai virusi.Cel mai bun caz ar fi sa iti iei un antivirus in caz de nu ai.(Nod 32, Kaspersky,Avira), sau sa iti reinstalezi windowsul dureaza mai mult dar sigur scapi dai virusi.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai trojani

| AlexSonic a răspuns:

1.nu iti suporta pc-u jocurile...2.trebuie sa iti reinstalezi windowsul