| AdiAdrian1995 a întrebat:

Mi se stinge dintr-o data sau mi se reseteaza laptopu.Stie careva care ii problema? am reinstalat driverele dar nu a functionat!

7 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Vezi ca poate trebuie curatat sau sa ii pui pasta termoconductoare pe procesor.

| ZetZ a răspuns:

Poti spune cam dupa cat timp se stinge? sau ce faci in momentul cand se stinge?

| AdiAdrian1995 explică (pentru ZetZ):

Deci efectiv imi apare ecranu negru si isi da restart...am citit pe net ca cica de la drivere si am tot incercat cu tutoriale sa il rezolv dar nicio sansa...virusi in laptop nu am ca mai inainte l-am scanat.

| ZetZ a răspuns (pentru AdiAdrian1995):

Scuze dar te-am intrebat altceva, sa spunem ca e stins, acum il aprinzi, daca nu faci nimic pe el se stinge? daca da in cat timp? Daca nu se stinge asa, cand se stinge? pe ce programe intri de se stinge? Raspunde te rog la intrebarea ce reflecta problema ta.

| AdiAdrian1995 explică (pentru ZetZ):

Are perioade....acuma de exemplu nu mi s-a stins de 3 ore si l-am folosit...dar cateodata mi se stinge pe video-uri pe Youtube sau cand stau pe Facebook

| blackwolf906 a răspuns (pentru AdiAdrian1995):

Cand se stinge e pe baterie sau e conectat la un incarcator?

| ZetZ a răspuns (pentru AdiAdrian1995):

Poate fi de la racire, vezi sa mai fie curatat de praf, am patit ca o verisoara avea windows-ul instalat pe alta partitie si cand am incercat sa il refac nici nu puteam sa il aprind ca mi se reseta continuu, asa ca stateam cu feonul pe el sa il racesc in timp ce instalez windows in C laughing