| PumpkinDoll a întrebat:

Mi se tot strica castile pentru telefon.Am avut o gramada in ultimii doi ani, nu le mai stiu numarul.Mai exact la fiecare pereche pe care am avut-o se strica casca dreapta.Ma tineau o luna, maxim doua si dupa adio.Am avut cu fermoar, siret, etc...se poate sa fi fost castile de calitate proasta? Ce casti s-ar potrivi la un Nokia5?

8 răspunsuri:
| ForeverAlone97 a răspuns:

Se pare ca avem aceeasi abilitate, suntem distrugatorii de casti laughing

| cgbtjcujgjigjhy a răspuns:

Iti recomand genul asta de căşti, nu dai foarte mult pe ele si te tine un an si ceva, am avut si eu si pot sa zic ca pe langa ca este o mare diferenţă (la auz ma refer) sunt foarte comode, pune mai multi bani la puşculiţa si o sa te ajutewinking https://altex.ro/casti-panasonic-rp-ht161/cpd/CASRPHT161EK/#reviews (doar un exemplu)

| Hammurabi a răspuns (pentru cgbtjcujgjigjhy):

Alea nu-s de telefon. laughing

| cgbtjcujgjigjhy a răspuns (pentru Hammurabi):

Am avut exact acelaşi model si mergeau si la telefonwinking

| Hammurabi a răspuns (pentru cgbtjcujgjigjhy):

Păi merg şi la tel dar sunt imense ca să umbli cu ele pe stradă.

| PumpkinDoll explică (pentru Hammurabi):

Nu neaparat, poti sa le ti dupa gat.Dar nu vad de ce m-as cara cu ele dupa mine cand pot sa am casti ''in-ear'' rolling on the floor

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Pentru ca in general nu se compara ca si calitate audio. In-Ear care sa sune acceptabil costa de pe la 150 de lei in sus. Bine, daca vrei galagie si nu muzica merg si unele de 20 RON. P.S. Exceptie de la ce am zis eu mai sus o fac castile Xiaomi. Am in-ear de la ei, vreo 70-80 RON parca e pretul intreg, eu le-am luat cu vreo 49, daca nu te grabesti le iei din China cu vreo 8-9 dolari. Suna mai bine decat Shure de ~500 RON. Asta din ce am avut eu ocazia sa ascult. In cazul tau, poate ar fi cazul sa iti iei niste casti wireless sau unele sport care sa reziste. Uite ce ti-as recomanda: https://video-s.ro/CX686G.htm sau mai ieftine https://video-s.ro/CX2.00_G_smartphone.htm

| Hammurabi a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Exact asta am zis și eu. laughing