| DaDaDaDa69 a întrebat:

Salutări. Am un J5 din 2015. Nu am probleme cu el. Numai una: anul trecut orice pereche de casti foloseam dupa o luna, doua se stricau. Anul asta observ ca orice pereche de casti as folosi, numai casca stanga merge. Casca dreapta nici măcar la castile noi din magazin. Ce e de facut? Sigur problema e de la telefon.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a scapat apa pe el? Posibil sa fie oxidata mufa. Daca nu ti-a scapat apa pe el si nu e spart, ti-l schimba la garantie. Bafta!

| DaDaDaDa69 explică (pentru anonim_4396):

Odata l-am scapat in zăpada. Dar făcea figuri dinainte de asta. Îl am de peste 1 an. 2 nu au trecut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DaDaDaDa69):

Din pacate nu poti demonstra ca defectul mufei nu e din cauza zapezii.

| DaDaDaDa69 explică:

Multumesc de raspunsuri. Am rezolvat datorita garantiei.