| Magnetism a întrebat:

Am o problema cand vreau sa intru pe mess imi spune asa: There was a problem signing you in to Yahoo Messenger. Your account has been locked. please click'Forgot Password..." to start the unlocking process (81003003). Am dat forgot password dar problema este ca nu imi mai amintesc ce am scris la intrebaristraight face cred ca am raspuns cu litere scrise la intamplare. Credeti ca il mai pot recupera? Daca da cum?

Răspuns Câştigător
| andrasstefan a răspuns:

Fals,poti folosi meebo.este un program care apartine colr de la yahoo.acolo intri exact cu parola si idiul de mesenger.have fun.inca ceva. odata intrat pe meebo vei gasi o casuta in care trebuie sa crii idiul de mess si parola pentru yahoo mesenger si lînga unde scrie,, sign in tu meebo,, tastezi exact aceeasi parola si id ca cel de mess.nu e greu have fun.id mess:numaisuntsingur

3 răspunsuri:
| dAnIeLaaaa a răspuns:

laughing nu este asa...te-a aparut fraza aia pentru ca ti l-a blocat cineva si se deblocheaza in 24 de ore singur happy dar mai exista un mod de a debloca un id intr-un minutwinking...nikiodata nu iti pierzi id-ul cand zice ca e blocat.bye

| Magnetism explică:

laughingstiu treaba cu meebo
dar nici acolo nu mergea dar si-a revenit singur:O
dar multumesc oricum

| Smile_1115 a răspuns:

Eu nu cred ca il mai poti recupera deoarece cineva tia ghicit parola si tia schimbat-o ori tia blocat contul'.tot ce poti sa faci este sa iti faci alt cont si sa retii de data asta raspunsurile la intrebari.BAFTA:*