| Predator30 a întrebat:

Netbook Goclever NETI102 10" cu procesor ARM11 1.0GHz, 512MB, 4GB, Wi-Fi, Android 2.3, Alb l-am vazut ieri si eu pe net si am fost surprins mi-a placut acum nu prea ma pricep la notebook-uri dar as vrea cateva sfaturi ?merita sau sa imi iau altul ?mi s-a parut cam ieftin ii doar 599 ron la emag dar is unele site-uri care il dau si la 450 ron...Cel mai bun sfat primeste funda!Va las si siteu unde l-am vazut.
http://www.emag.ro/......--pNETI102

Răspuns Câştigător
| Vali_Corb_1995 a răspuns:

La pretul asta merita prietene.Si eu am vrut sa-mi iau anul trecut dar nu aveam atatia bani (aveam dar era pretul triplu si voiam sa prind promotie si in plus nu avea decat procesor BPN10)arata bine. FUNDA?big grin

| Predator30 explică (pentru Vali_Corb_1995):

Multumesc pentru sfat.Ti-am dat funda. Poate mai ma ajuti cu o chestie sti cumva se poate instala windows pe el?

1 răspuns: