| anonim_4396 a întrebat:

(Nokia 5800) De ce cand pun anumite melodii in telefon, incepe playerul sa se incarce foarte greu? Daca schimb acele melodii intre ele se misca foarte incet. Daca dau de la alta piesa la alta(piese diferite de cele puse recent), merge repede. Daca sterg piesele acelea "cu probleme", nu mai e nicio problema. Nu au virusi, ca le-ar fi detectat calculatorul cand le-am luat...

6 răspunsuri:
| RalucaNiță a răspuns:

Incearca sa il inchizi si sa-l reaprinzi... mai incearca odata sa aculti melodiile, daca nu merge inseamna ca piesele acelea au ceva.

| anonim_4396 explică (pentru RalucaNiță):

Am inchis si reaprins, m-am gandit deja la asta, tot asa fac...sigur e de la piese.dar ce?

| RalucaNiță a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu. Si eu tot Nokia 5800 am, dar n-am patit asta niciodata. Mie mi se blocheaza tachu uneori si trebuie sa ii scot bateria, si isi revine.

| anonim_4396 explică (pentru RalucaNiță):

Da, si mie mi se mai bloca touch-ul din cand in candhappy dar f rar

| RalucaNiță a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte rar si mie, dar ma enerva. In orice caz eu sunt multumita de el happy

| anonim_4396 explică (pentru RalucaNiță):

Si eu sunt f multumithappy il am de doi ani jumate deja si arata impecabil...si l-am tot scapat pe jos, insclusiv pe scari la metrou, pe ciment...s-a dus de-a berbeleaculaughing tot degeaba