| Josseph a întrebat:

Nokia N8 sau Samsung Galaxy S? De ce? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Raducu1 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fta9a0iD_4w poate te vei hotari singur.Personal as alege samsungul, muuuult mai bun decat Nokia la absolut toate categoriile!

4 răspunsuri:
| MG4Life a răspuns:

Aolo ce intrebare grea... Nokia N8 deoarece are performante mult mai ridicate decat Galaxy S si design foarte frumos ( O camera peste excelenta)

| andrei_8327 a răspuns:

Samsung Galaxy S! Deoarece 1:mai ieftin 2:mai modest 3:are un touchscren bun!

| Varsson a răspuns:

Galaxy S clar.Camera mai buna.Sistem de operare mai bun ca N8.Are 1gb ram pe cand n8 are 128.Deci eu zic ca Galaxy

| elit97 a răspuns (pentru Varsson):

Ba uitate si tu la specificatiile telefoanelor. galaxy s-u are 5 mpx are 512 mBram din care ai 150 liber, n8 are camera 12 mpx, si 256 mB ram. Deci eu zic sa nu postezi aiureli daca nu stii ceva