| Furnicuta000 a întrebat:

Nu am fost atenta si am folosit vreo cateva zile contul google de Classroom. Administratorul scolii sau cine se ocupa de contul de classroom al scolii poate vedea ce am cautat pe google sau conturile si parolele mele de pe diverse site-uri?

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

In general nici o aplicatie web nu ar trebui sa logheze parole. E posibil sa logheze numele de utilizator, dar niciodata parola.

Se pot vedea, din cunostintele mele istoricul, pe unde te-ai plimbat, dar nu pot vedea accesul.

Este la nivel inalta logarea. Gen te-ai logat pe chatul xxx. Dar nu vor putea sa vada ce ai discutat pe acel chat, in principiu

| AmsaMare a răspuns (pentru cristimihailov):

Fals, este ca orice alt cont google, singura diferenta este experienta de classroom

| Strwberrs a răspuns:

Banuiesc ca nu vor putea vedea. Decat ce site-uri accesezi, nu si ce faci pe ele...