| Jigokunokishi a întrebat:

Salutari! As vrea sa imi reformatez pc-ul, dar totusi sa imi ramana in Google Chrome toate paginile marcate, parolele salvate pe diverse site-uri... Se poate face ceva sa imi ramana toate astea dupa reformatare?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai cont pe Gmail o sa-ti fie salvat totul
https://mail.google.com/mail/

| dolceromania a răspuns:

Da daca ai cont pe google, in momentu logarii pe google ati vor aparea toate

| Santo2190 a răspuns:

1: salvezi tot intr-o anumita partitie, reformatezi, salvezi partitia in care ti-ai pastrat tot si aia e
2: iti iei tot pe un stick chrome cu tot cu memoria cache si tot ce mai ai si reformatezi, succes