| attilanagy14 a întrebat:

Nu e vorba aici de virusi!
Problema e, cand apesi pe "on"pe acel buton calculatorul porneste, se aud cum merg ventilatoarele, dar nu apare nimic pe monitor.
Deabea dupa 2-3 minute se aude un bip, dupa aceea porneste, se incarca normal windowsul...
Deci:-nu are nici o legatura cu virusii
Am antivirus, iar calculatorul merge bine, numa problema aceea, dureaza prea mult pana bip-aie...

1 răspuns:
| publiculmaiubeste a răspuns:

Poate sa fie din cauza unei componente hardwere. asa pateam si eu cand foloseam tastatura Microsoft reclusa, iar un prieten patea din cauza hdd-ului sau cateodata din cauza ramilor, deci ai putea sa incerci pe rand si sa vezi care e problema.