| ingerasmotat a întrebat:

Nu imi mai merg castile la laptop si nu stiu de ce. eu obisnuiam sa ascult muzica seara in casti l-am folosit si aseara dar azi nu mi-a mai recunoscut nici castile nici difuzoarele sunetul merge de la boxele lui... pur si simplu nu le mai recunoaste cand le conectez.

3 răspunsuri:
| dulgherunicu a răspuns:

Reinstal audio driver

| ingerasmotat explică (pentru dulgherunicu):

Pai mie imi merge sunetul castile nu mi le recunoaste. Tot trebuie reinstalat? Eu am laptop nou si windows 7 cu licenta nu piratat deci ar trebui sa mearga.

| dulgherunicu a răspuns:

Totusi incearca dar mai intii dezinstal, restart si apoi reinstal