| xVlaDuTz a întrebat:

Nu imi mai merge pc-ul. Imi porneste tot in el dar monitorul sta in stand-by. Nu stiu de ce. Am umblat si la rami. Daca scot unul imi apare ecranul negru cu placa de baza etc si cand ahunge la rami se opreste. Sa se fi stricat ramii? Dau funda

2 răspunsuri:
| Georgemy2 a răspuns:

S-ar putea sa fie placa video, asa am patit si eu, am schimbat placa video si totul a fost bine

| qMaduTzuu a răspuns:

Cel mai probabil s-a ars placa video, ca tu zici ca restul iti functioneaza (unitate etc ). doar monitorul nu.