| Andrei16_9141 a întrebat:

Am avut un pc si s-a stricat placa video si l-am luat pc unchiului mei dar el nu avea sunet si am pus monitorul meu cu boxe incorporate si am bagat mufa verde si imi scrie in bara "You Just Plugged a Device Into the Audio Jack" ce sa fac sa se auda sunetul am windows vista nu stiu daca conteaza asta. Sper ca am fost destul de clar inteles.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide Volume Control si verifica daca vreun canal e setat pe mute.