| Dragos_Dascalita_1995 a întrebat:

Nu imi merge sa dau "check in" de pe mobil pe facebook.Am un samsung s5260 Star II si cand apas pe "verificare(adica check in) imi apare "Se incarca". L am lasat odata asa 2 ore si cv si nimic. Daca aveti vreo solutie v as fi recunoscator.

4 răspunsuri:
| farytale23 a răspuns:

Stiu nici mie nu imi mergea azi. Nu am acelasi telefon ca al tau dar eu l.am inchis si l.am deschis dupa 5 minute si cand i.am dat la logare a mers big grin Sper sa iti mearga si tie big grin

| Syotos a răspuns:

Deci daca dai de pe aplicatie nu poti da check in, dar daca intri pe site o sa poti.

| Dragos_Dascalita_1995 explică (pentru Syotos):

Ai telfefon ca al meu si iti merge? Nu man am incercat si de pe aplicatia prestabilita, si cea downloaddata si de pe site.Nimic sad

| Syotos a răspuns (pentru Dragos_Dascalita_1995):

Nu am telefon ca tine dar scrie la site: www.facebook.com si o sa mearga te loghezi cu datele si trebuie sa ai.