| joe2011 a întrebat:

Nu imi merge sunetul pe net, adica la toate programele care folosesc conexiunea la internet gen youtube, yahoo etc. nu se aude sunetul lar la bs player, winap si vlc merge sunetul, merge si atunci cand fac teste de sunet. puteti sa-mi explicati pas cu pas ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| seby4music a răspuns:

Daca ai windows 7 dai pe aia de sunet de jos din bara dreapta dai mixer, si vezi ca ai acolo mai multe din astea de sunet poate la browser-ul tau e dat volumul incet...alta idee nu am bafta big grin

| katahd01 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si a mers dupa ce am reinstalat driverul de la placa de sunet. in cazul in care nu functioneaza fa o reinstalare de windous si instaleaza din nou drivere e posibil ca motivul sa fie un mic virus