| greenmoon a întrebat:

Nu imi merge webul pe messenger. de fapt, il am incorporat si nu apare deloc beculetul verde care imi arata ca-i pornit. ce fac?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut.
Cel mai bine reinstalezi messengeru, deorece este foarte usor.
Pa!

| VyrusEleven a răspuns:

Reinstaleaza messenger

| greenmoon explică:

| StanciuPlayer a răspuns:

Dacă e Acer laptopu. nasol///

| greenmoon explică (pentru StanciuPlayer):

Acer e... LOL

| StanciuPlayer a răspuns (pentru greenmoon):

Am avut și eu, am și prieteni care au Acer. parcă ar fi din plastelină. mie imi pornea greu, trebuia să pornesc, să opresc, pornesc, să opresc și tot așa. și pățeam asta din cauza windosului(trecusem pe win7), am revenit 1 dată pe xp, și a mers din prima. ăsta a fost cazul meu

| Hεrεtik a răspuns:

Modelul laptop-ului?(ex: Acer 5733)

| Hεrεtik a răspuns:

Sistem de operare?