| aNdR3y_5193 a întrebat:

Nu mai merge sa bag subtitrari cu bs player. Am incercat sa il reinstalez dar tot nu merge. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dupa ce ai dezinstalat ruleaza ccleaner. apoi descarca instalatorul de la pagina bsplayer si incearca sa instalezi.

| aNdR3y_5193 explică (pentru gelu1970):

Tot nu a mers straight face

| gelu1970 a răspuns (pentru aNdR3y_5193):

Antivirusul sau alt program antispyware iti rstrictioneaza bsplayer. daca vrei iti instalez bsplayer PRO

| Frai_Sebastian_1975 a răspuns:

Ia de pe net, VLC Media player, cel mai accesibil si ok de la softpedia e mai bun ca bs player si accepta orice subtitrari.

| aNdR3y_5193 explică (pentru Frai_Sebastian_1975):

Nu am probleme cu deschiderea subtitrarii. am probleme cu cautarea ei...