| RyAngel a întrebat:

Nu mai pot sa intru pe Yahoo Mail - adica atunci cand intru (sunt deja autentificata) merge normal, apar mail-urile etc, dar la un moment dat nu mai e asa: apare pagina alba ca si cum e una facuta in HTML, tot ceea ce scrie: Imbox, Draft, Sent, Foldere si Sign out si tot restul imi apare in dreapta si nu se deschide nimic. Daca nu sunt autentificata, cand se intampla asta nu pot apasa pe Sign In, adica apas si nu se intampla nimic...ce pot face?

4 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Inchide şi redeschide pagina, aeta dacă nu merge cu Refresh.

| RyAngel explică (pentru zuzualina):

Am incercat asta de cel putin 20 de ori si nu merge sad

| zuzualina a răspuns (pentru RyAngel):

Nu ştiu cum altfel, mie mi-a mers. Încearcă să închizi PC-ul.

| RyAngel explică (pentru zuzualina):

Dupa ce inchid pc-ul cateva minute merge, apoi dupa un timp iar nu mai vrea...