| Dragotta a întrebat:

Am o problema
Nu stiu unde pot gasi driver pentru cardul meu de sunet
Tocmai mi-am instalat windows 7 eu inainte avand xp.Si driverul de sunet nu merge pe windows 7 nici daca il instalez cu conpability pentru windows xp pur si simplu la sfarsit scrie failture instaliza driver.
Am realtek

Nu puteti sa imi dati un program care sa detecteze placa de sunet si sa imi zice ce driver sa imi iau sau chiar driverul?

Boxele functioneaza bine

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai daca e integrata(adica din placa de baza), zi firma si modelul si gata.

| hardy1 a răspuns:

Uite aici niste drivere de sunet pentru windows 7
http://support.creative.com/kb/showarticle.aspx?sid=61105
sau asta e un prog cu care gasesti driverul potrivit
http://driver-detective.ro.malavida.com/d5590-descarcare-gratuita-windows

| Dragotta explică:

Cacamaca sa stii ca insinuarea ta este exacerbat de neverosibila si am impresia ca vrei cauta ce inseamna asta in dex online

| cacamaca_4141 a răspuns:

Ia-ti un creier mai bunbig grin